Neden Blockchain?

Blockchain Tabanlı Sertifika Doğrulama Sözleşmesi Adresi

Edufex, sunucudaki bilgileri aktaran blok zinciri teknolojisini kullanır. içinde ikili biçim. Ayrıca, kullanıcıların Blockchain içinde mevcut olan bilgileri, güvenli ve hack konusunda huzursuz. Blockchain aşaması maliyetlidir ve katkıda bulunduğumuz o Her şeyin korunmasını ve yalnızca kullanıcılarımız için net bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Edufex, blockchain tabanlı eğitim sertifikası doğrulamasında devrim yaratıyor. Proje, aşağıdakileri kullanarak sofistike bir e-öğrenme ekosistemine güç veriyor: Edufex'in yerel jetonu, EDUX jetonu, yakıt sağlamak için halka açık TRON blok zincirinde platform kullanıcılarımız arasında akıllı sözleşme işlemleri. Kullanıcılar gibi çeşitli hizmetler için platformumuzu kullanmak için EDUX belirteçleri satın alın. diplomalarını ve sertifikalarını doğrulamak, bu onları daha fazla güçlendirecek edufex platformunda satın alma gücü.

  • Jetonlar:

    Eğitimcileri videolar ve kurslar üzerinden tutmak için jetonlar sunuyoruz. Bu sıklıkla öğretim sırasında nasıl kazanılır. Eğitimcilere motivasyon sağlar. öğretim videoya ve kursa olan ilgilerini devam ettirirler. Yapabilirler dönüştürmek bu jetonlar nakite çevrilir. Büyüleyici olan şey, bu jeton değeri düzenli olarak piyasa trendine göre artar.
  • Gizlilik:

    Tamamen Blockchain aracılığıyla kurs sertifikasyonu sunuyoruz. güvenli çünkü blockchain kayıtları tahrif edilemez. Blockchain bir güvenlik sağlar güven bir adayla dijital bir dereceyi paylaşmayı içerdiğinde faktör. Ayrıca tutar çevrimiçi kursların güvenli verileri. Ayrıca, Edufex'in yardımıyla öğrenciler Yapabilmek evrensel olarak kabul edilen sertifikaları alın.

Jeton Dağıtımı

Fon Tahsisi

images-not_found

Harika Ekip Üyeleri

Edufex team 1

Kyle Sykes

Baş yönetici (CEO)

Edufex team 2

Gem Ralph Caracol

Teknik Blok Zinciri Geliştiricisi

Edufex team 3

Ed Bienes

Araştırma & Geliştirme

Edufex team 4

Kariyerinize Başlayın !

Burayı tıklayın

Basın bülteni

Yakında gelecek
Yakında gelecek
Yakında gelecek
--}}
images-not_found
edufex FAQ
FAQ.

Sıkça sorulan soru.

Edufex, blockchain tabanlı bir E-öğrenme çevrimiçi platformudur. Tüm sağlar konular, konular, video eğitimleri, değerlendirmeler, çevrimiçi yardım kariyer gelişiminiz için eğitimciler, sertifika ve üniversite diploması ve fırsatlar.

Edufex'i diğer E-öğrenmelerden farklı kılan birçok neden vardır. platformlar
1.Güvenli işlemler ve sertifikalar
2.Dünya çapındaki eğitimcileri küresel öğrencilerle buluşturun
3. Eğitimcilerin video eğitimleri ve çevrimiçi yardımı
4.Çok dilli platform
5.Çevrimiçi sertifikalar ve derece
6.En iyi üniversitelere çevrimiçi kayıt

1. Giriş düğmesine tıklayın ve bir açılır pencere açılacaktır. Şimdi, tıklayın “Yeni Kullanıcı” bağlantısının ardından bir form açılacaktır.
2.Tüm bilgilerinizi girin ve Edufex'e kaydolun.
3.Yapmak istediğiniz kurslardan birini seçin ve başlamak için kurs ücretini ödeyin. öğrenme.

Edufex'te eğitimciler, değerlendirmeler içeren ücretli kurs öğreticilerini yükleyebilir, öğrencilerin sorularını çözmek ve çevrimiçi öğretim yardımı sağlamak öğrenciler. Öğrenciler tüm bu hizmetler için bir bedel öderler ve Edufex sonunda bir belirteç şeklinde eğitimcilere bu hizmetlerin maliyeti kurs.

Mutlu Kullanıcılardan

edufex user 1 edufex user 2 edufex user 3 edufex user 4 edufex user 5 edufex user 6
images-not_found