images-not_found

Görev

Edufex, bir ailedeki eğitimli bir kişinin herkesin hayatını değiştirebileceğine inanır.

Çok para ödedikten sonra, seyahat maliyetini ve zamanını harcadıktan sonra. Yine de, öğrenciler eski eğitim sistemimizden memnun değiliz. Misyonumuz, kullanıcıların pratik bilgi, sınırsız kurslar ve evrensel olarak kabul görmüş sertifika ile eğitim herhangi bir ek ücret ödemeden tek tıkla.

images-not_found
images-not_found

Vizyon

Edufex, zor paranıza ve zamanınıza saygı duyar. Vizyonumuz, devlere erişmenizi sağlamaktır. coğrafi sınırları olmayan bilgi kaynakları.

Niteliksel hazırlayan eğitim endüstrisindeki en iyi öğretmenlerden oluşan bir ekibimiz var. kolej çocukları için içerik ve şüphelerini gidermek için çevrimiçi olarak mevcuttur.

images-not_found
images-not_found
Edufex Ekosistemi

LMS ile Blockchain

Çevrimiçi kurslarımızı sunuyoruz ve öğrencilerin Blockchain konusunda sertifika almalarını sağlıyoruz Ağ. Edufex, blockchain tabanlı eğitim sunarak E-öğrenmede devrim yarattı sertifika doğrulama. Ayrıca, performansın izlenmesi için bir platform sağlayın. çalışmalar.

Kapsam ve Eğitim Pazarı

E-öğrenme sektörü pazar büyüklüğü büyüktür. Mobil kullanan her bireyi içerir ve internet. Bir çalışma, küresel E-Öğrenim pazarının 2018'den 2026'ya kadar %9.1'lik bir CAGR'de büyüyerek 2026'ya kadar 336.98 milyar dolara ulaşacak.

Avrupa'daki e-öğrenme pazarı, 2020-2024 döneminde 24,23 milyar dolar büyümeye hazırlanıyor tahmin dönemi boyunca% 12'lik bir CAGR'de ilerliyor.

images-not_found
images-not_found

Son Trendler

E-öğrenme, eğitim endüstrisi trendi içindedir, ancak E-öğrenme ikiye ayrılır: Bir kez detaylandırdığımızda çeşitli kanallar. Günümüzde herkes E-öğrenme kanalını kullanıyor, ancak en basit kanal, verilerin daha geniş bir resmini sunar ve küresel gösterim sağlar ve kariyer gelişimi.

Covid 19'da E-öğrenme özel bir trend ve öğrenen davranış değişikliği sağlıyor. Herkes mobil öğrenme, çalışma uygulamaları, kişiselleştirilmiş öğrenme kursları, sanal öğrenme, ve çevrimiçi topluluk.

 • E-Öğrenim Pazarının Hızlı Büyümesi:
  Bu pazarın büyüme hızı, teknolojinin bileşik oranı ve yükselişi sırasında. bu sektör, yeni teknoloji yerleştirme. Artık şirketler Blockchain, AI platformu, Büyük Veri kullanıyor yatmamak şimdiye kadar bilgi.
 • E-öğrenme içeriği:
  ÖYS trend içindedir ve öğrencilerin özgeçmişini doğrudan etkiler. İle yardımı LMS, öğrencinin sosyal becerilerini geliştirmesi ve özgeçmişinde ağırlığı artırması.
 • ÖYS aracılığıyla veri analizi:
  Şirketler daha fazla veri odaklı hale geliyor ve LMS veri analizi özelliği yardımcı oluyor onlar idare eder iş yerindeki dijital ortamda doğrudan etkileyen hızlı değişim; ne kadar kurumsal eğitim tasarlanır, sunulur ve takip edilir.
 • İçerik dağıtımını iyileştirin:
  Bir gün gelişen öğrenme içeriği. Endüstrinin birincil odak noktası; öğrenenler kolayca hazır Konuyu ilginç bir şekilde öğrenmek için.

Edufex yeni bir trend ve e-öğrenmenin yüzü olacak çünkü en güncel bilgileri kullanıyoruz. E-öğrenme yöntemi. Konuyla ilgili çekici öğrenme kayıtları, notlar keşfedeceksiniz içerik, çevrimiçi eğitimci, dil sorunu yok, sınırsız değerlendirme, performans takibi, ve sitemizde ortak kolejler sertifikası. Her şeyin tek adresiyiz.

images-not_found

Son Fırsatlar

E-öğrenme, öğrencilere, uzmanlara, eğitimcilere ve ortaklıklara öğrenmenin bir izini verir. herkes çalışmasını planlayabilir ve beklenen sonuçlara ulaşabilir. başka birçok var Bu endüstrinin fırsatları aşağıdaki gibidir

 • Telif yapısı:
  Edufex, öğretmenlere videoları tamamlamaları ve kursları dönüştürmeleri için jetonlar sağlar nakit olarak.
 • Zamana duyarlı değil:
  Öğrenciler ihtiyaç duydukları maksimum miktara erişebilir; içinde son tarih yok çevrimiçi öğrenme platform.
 • Kurumlar için esnek çalışma materyali:
  Şirketlerin ihtiyaçlarına ve işçi politikalarına dayalı çalışma materyali oluşturacağız bu sırada sanayi.
 • Küresel Erişim:
  Eksiksiz çalışma materyali bulut tabanlı olduğundan, öğrencilere ona ulaş cep telefonu aracılığıyla her yerden.
 • Blockchain ile ÖYS:
  LMS'yi Blockchain ile kullandığımız için eksiksiz çalışma materyali güvence altına alınmıştır, yeni içindeki teknoloji pazar ve hacklemek imkansız.
 • Seyahat maliyeti yok:
  Kullanıcılar, Edufex'e erişmek için yalnızca bir dizüstü bilgisayara ve internet bağlantısına ihtiyaç duyar. hayır var ulaşmak için seyahat sınıf içinde; öğrenciler tek bir tıklamayla küresel eğitime erişebilir.
 • Eşitlik:
  Sosyal açıdan çekingen insanların sorgularını Edufex'te tartışmaları kolaydır, çünkü biz sağlamak çevrimiçi öğretmenlerin tesisi.
 • Eğitimin Temel Değeri:
  E-öğrenme ile geleneksel eğitim yolundan yeni bir yola geçiyoruz. Hangisi fazla bellekte tutulabilir ve bilinmesi kolaydır.
images-not_found

Harika Ekip Üyeleri

Edufex team 1

Kyle Sykes

Baş yönetici (CEO)

Edufex team 2

Gem Ralph Caracol

Teknik Blok Zinciri Geliştiricisi

Edufex team 3

Ed Bienes

Araştırma & Geliştirme

Edufex team 4

Kariyerinize Başlayın !

Burayı tıklayın

Basın bülteni

Yakında gelecek
Yakında gelecek
Yakında gelecek
--}}
images-not_found
edufex FAQ
FAQ.

Sıkça sorulan soru.

Edufex, blockchain tabanlı bir E-öğrenme çevrimiçi platformudur. Tüm sağlar konular, konular, video eğitimleri, değerlendirmeler, çevrimiçi yardım kariyer gelişiminiz için eğitimciler, sertifika ve üniversite diploması ve fırsatlar.

Edufex'i diğer E-öğrenmelerden farklı kılan birçok neden vardır. platformlar
1.Güvenli işlemler ve sertifikalar
2.Dünya çapındaki eğitimcileri küresel öğrencilerle buluşturun
3. Eğitimcilerin video eğitimleri ve çevrimiçi yardımı
4.Çok dilli platform
5.Çevrimiçi sertifikalar ve derece
6.En iyi üniversitelere çevrimiçi kayıt

1. Giriş düğmesine tıklayın ve bir açılır pencere açılacaktır. Şimdi, tıklayın “Yeni Kullanıcı” bağlantısının ardından bir form açılacaktır.
2.Tüm bilgilerinizi girin ve Edufex'e kaydolun.
3.Yapmak istediğiniz kurslardan birini seçin ve başlamak için kurs ücretini ödeyin. öğrenme.

Edufex'te eğitimciler, değerlendirmeler içeren ücretli kurs öğreticilerini yükleyebilir, öğrencilerin sorularını çözmek ve çevrimiçi öğretim yardımı sağlamak öğrenciler. Öğrenciler tüm bu hizmetler için bir bedel öderler ve Edufex sonunda bir belirteç şeklinde eğitimcilere bu hizmetlerin maliyeti kurs.

Mutlu Kullanıcılardan

edufex user 1 edufex user 2 edufex user 3 edufex user 4 edufex user 5 edufex user 6
images-not_found